MIKROINSTALACJA FOTOWOLTAICZNA O MOCY 3 KW ZREDUKUJE EMISJĘ GAZÓW I PYŁÓW DO ATMOSFERY O 75 TON W CIĄGU 25 LAT PRACY

Idealnym rozwiązaniem na zmniejszenie emisji szkodliwych gazów do atmosfery byłaby instalacja Odnawialnych Źródeł Energii na każdym budynku mieszkalnym. Zakładając realny uzysk energii w naszym kraju z systemu fotowoltaicznego o mocy 3,0 kWp na poziomie 3000kWh/rok uzyskamy średnią produkcję dzienną ponad 8kWh/dzień. Co za tym idzie jesteśmy w stanie zmniejszyć emisję gazów do atmosfery o 3 tony w skali roku, a w ciągu 25 lat pracy systemu nawet o 75 ton!

Ogniwa fotowoltaiczne są nowoczesnym źródłem energii elektrycznej, które może być stosowane praktycznie wszędzie – zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przedsiębiorstwach. Fotowoltaika polega na tym, że energia promieniowania słonecznego zamienia się w energię elektryczną.

Największą zaletą tych ogniw jest produkcja energii w każdą pogodę, nawet w dni pochmurne. Wystarczy niewielka ilość światła, aby na powierzchni ogniw fotowoltaicznych pojawiło się napięcie. Wśród innych zalet fotoogniw należy wymienić ich bezawaryjność oraz długi okres eksploatacji (gwarancje producentów na uzysk mocy wynoszą z reguły 25 lat – przez ten czas nie trzeba nic wymieniać). Jest to możliwe, ponieważ ogniwa fotowoltaiczne nie mają w sobie elementów ruchomych oraz takich elementów, które mogą podlegać zużyciu. Dodatkową zaletą jest całkowicie bezobsługowa praca tego systemu.

3,3 X 6,0M – TAKĄ POWIERZCHNIE DACHU ZAJMUJE INSTALACJA PANELI FOTOWOLTAICZNYCH O ŁĄCZNEJ MOCY 3,0 KW

Panele słoneczne nie wymagają olbrzymich powierzchni. Wystarczy ok. 20m2 wolnej połaci dachowej, aby móc zainstalować własną, przydomową elektrownię słoneczną o mocy 3,0 kWp (12 paneli PV o mocy 250Wp)

Prowadzimy sprzedaż i montaż systemów fotowoltaiki.

Zapraszam do kontaktu w celu oszacowania Państwa potrzeb i przedstawienia oferty